Boutique El Capricho, Spa & Adults Only

  • WiFi
  • Versneld in- en uitchecken
  • Overdekt zwembad
  • Wandelen
  • Spa en wellnesscentrum

Boutique El Capricho, Spa & Adults Only Beniali hotel met 7 kamers is in Beniali, op 3 km van Castello de Gallinera o de Benirrama gelegen, en biedt een verwarmd zwembad aan. Dit hotel biedt draadloos internet in openbare gebieden en heeft ook voorzieningen zoals een bagageopslag.

Airconditioning, samen met koffie- en theevoorzieningen, zorgen voor het gemak op de kamer in de accommodatie in Beniali. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de badkamers. De privébadkamers zijn ingericht met een haardroger en handdoeken. Bepaalde units bieden uitzicht op de berg.

In Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel kunt u genieten van een speelkamer. Dit gebied is ook populair voor pingpong en biljart. De wellnessfaciliteiten op locatie omvatten een wellnesscentrum.

Spaanse gerechten worden aangeboden bij Bar Nou Tarraso, gelegen op een paar stappen verwijderd van het hotel.

De gasten kunnen naar Benidorm gaan, het is 25 minuten rijden van dit hotel in Beniali. Boutique El Capricho, Spa & Adults Only Beniali is op een rijafstand van 10 minuten van het La Llacuna gelegen.

    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    101 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Wandelen

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Huishouding
    • Welkomstdrankje

    Eten

    • Bar/ lounge

    Voor kinderen

    • Alleen volwassenen !
    • Bordspellen
    • Speelzaal

    Recreatie

    • Dompelbad
    • Overdekt zwembad
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Ontspannings-/ TV-kamer
    • Spa en wellnesscentrum
    • Jacuzzi
    • Rugmassage
    • Hoofdmassage
    • Complete lichaamsmassage
    • Voetmassage
    • Warmwaterbronbad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Ligt Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel in de buurt van het stadscentrum?
      Het stadscentrum van Beniali kan worden bereikt binnen 5 minuten lopen vanaf Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel.
    • ❓
      Welke betaalmethoden worden geaccepteerd in Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel?
      Betaalmethoden in Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel omvatten Visa, Mastercard en American Express.
    • ❓
      Is internet in Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel gratis?
      Bij Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel is wifi voorzien gratis.
    • 🔤
      Welke talen worden gesproken door het personeel van Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel?
      De talen die door het personeel van Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel worden gesproken, zijn onder meer Duits, Spaans, Engels en Nederlands.
    • 🎾
      Biedt dit hotel in Beniali fitnessfaciliteiten aan?
      Actieve gasten zullen pingpong en biljart, georganiseerd door dit hotel in Beniali waarderen.
    • ❓
      Is er een werkruimte in de kamers van dit hotel in Beniali?
      Sommige kamers van dit hotel in Beniali hebben een werktafel.
    • ❓
      Heeft Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel een zwembad?
      Ja, Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel heeft een verwarmd zwembad.
    • ❓
      Kunnen we onze bagage opslaan in Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een bagagedepot van Boutique El Capricho, Spa & Adults Only hotel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    101 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Boutique El Capricho, Spa & Adults Only

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten